0416 2148488 | info@gapgazetecilerbirligi.com

Gökhan Bayram İstanbul'da AK Partiden Aday Adayı

GAP Gazeteciler Birliği yönetim kurulu üyesi Gökhan Bayram İstanbul 3.bölgede AK Parti’den Aday adayı oldu GAP Gazeteciler Birliği yönetim kurulu üyesi Gökhan Bayram İstanbul 3.bölgede AK Parti’den Aday adayı oldu. Adıyaman Kahta doğumlu olan ve İstanbul’da ikamet eden Adıyamanlı

GAP Gazeteciler Birliği yönetim kurulu üyesi Gökhan Bayram

İstanbul 3.bölgede AK Parti’den Aday adayı oldu

 

GAP Gazeteciler Birliği yönetim kurulu üyesi Gökhan Bayram İstanbul 3.bölgede AK Parti’den Aday adayı oldu.

Adıyaman Kahta doğumlu olan ve İstanbul’da ikamet eden Adıyamanlı Tekstilci yazar Gökhan Bayram AK Parti İstanbul 3.bölgeden aday olmak için aday adaylığı müracaatını yaptı. Ankara’da AK Parti genel merkezinde başvurusunu yapan Gökhan Bayram ülkeme ve vatandaşlarıma hizmet etmek için yola çıktım dedi.

Bayram ‘.. AK Parti kurulduğundan beri bu partinin bir neferi olarak gece gündüz başarısı için çalıştım. Cumhurbaşkanımızın bir çok gezisine açılışına vs işimi gücümü bırakıp koştum, o benim babam gibi sevdiğim değer verdiğim biri. Türkiye’yi 20 yılda çag atlattı, yollarımız hastanelerimiz köprülerimizle Türkiye dünyada parlayan bır yıldız.

Bu kutlu davaya uygun görürlerse Adıyamanlı hemşehrilerimizinde yoğun yaşadığı İstanbul 3.bölgeden milletvekilliği görevine talibim. ‘ dedi.

Aday adaylığı müracaatı sonrasında başta basın camiası olmak üzere bır çok kuruluş Gökhan Bayramı tebrık etti.