0416 2148488 | info@gapgazetecilerbirligi.com

KIYMAZLARIN DÜĞÜNÜNE İLGİ BÜYÜK OLDU

KIYMAZLARIN DÜĞÜNÜNE İLGİ BÜYÜK OLDU GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’ın kızı BBP Adıyaman İl başkanı Ziya Kaygusuz’un oğlu İsmail Kaygusuzla evlendi. Hafta sonu yapılan düğün merasimine il dışından da çok sayıda gazeteci katıldı. İstanbul dan yayın kurulu ile birlikte düğüne katılan habererk genel yayın yönetmeni İsmail Türk ve Dünya ehlibeyt vakfı genel başkanı Fermani Altun’da genç çiftin nikah şahitliğini yaptı.

 

KIYMAZLARIN DÜĞÜNÜNE İLGİ BÜYÜK OLDU

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz’ın kızı BBP Adıyaman İl başkanı Ziya Kaygusuz’un oğlu İsmail Kaygusuzla evlendi.

 Hafta sonu yapılan düğün merasimine il dışından da çok sayıda gazeteci katıldı. İstanbul dan yayın kurulu ile birlikte düğüne katılan habererk genel yayın yönetmeni İsmail Türk ve Dünya ehlibeyt vakfı genel başkanı Fermani Altun’da genç çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun kıydığı nikah ve düğün merasimi için gelen gazeteciler için gundemı konuşma tartışma fırsatı da oldu.

Perre Düğün salonunda düzenlenen düğün töreni gece geç saatlere kadar sürerken Ankaradan gelen heyet orta Anadolu Ankara oyun havaları ile oyun a renk katarlarken, samsunlu bir laz olan gazeteci İsmail Türk’te Karadeniz oyunuyla salonu renklendiren isimdi.

Habererk Genel yayın yönetmeni İsmail Türk Türkiye’de basın camiasının önemli isimlerinden Zeynel Abidin Kıymaz kardeşimizin bu mutlu gününde yanında olmak, Asena kızımız Dilek ve İsmailin mutluluklarını paylaşmak Güneydoğuda dostlarla bu vesile ile bir arada olmak çok güzel. Gençlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.

Dünya ehlibeyt Vakfı genel başkan ıFermani Altun’da Zeynel Abidin Kıymaz gibi ehlibeyte ve değerlerine önem veren bir dostumuzun mutlu gününde yanında olmak bizleri ayrıca mutlu etti. Ülkemizin huzura barışa her zamankinden daha fazla ihtiyaç hissettiği bu günlerde Zeynel bey gibi değerli saygın gazetecilere önemli görev düşüyor ve Kıymaz bu görevleri de yapmaya çalışıyor gençlere mutluluklar diliyorum dedi.

Düğün merasimine Maraş gündem sahibi Mehmet taş, Malatya sabah gazetesinden Hamit Özpolat, Şanlıurfa’dan Kadir Karacabey aileleri ile birlikte katılırlarken çevre illerden çok sayıda medya mensubu da genç çiftlere mutluluklar dileyerek hediyeler takdim ettiler.

Düğün sonrası salon toplantı salonunda Adıyaman belediye başkanı Hüsrev Kutlu, Dünya Ehlibeyt vakfı Genel başkanı Fermani Altun Gap gazeteciler birliği genel başkan ı Zeynel Abidin Kıymaz ve Gazeteciler gundemi kendi aralarında değerlendirerek bir süre sohbet ettiler.